Všetci brejkáči, ktorí si kúpili každý deň jedno mliečko v automate našej školy, boli zaradení do súťaže o Dráčik kartu v hodnote 20 Euro.
Tu sú štyria výhercovia kariet: Michal Heglas 5,A, Kristián Korchan 8.A, Sabina Bytčanková 1.A, Timea Kajánková 1.A
Výhercom gratulujeme a pripomíname známe heslo "Kto brejky mliečko bude piť, bude zdravšie žiť"